پیام نوروزی دکتر اسکندری معاونت مدارس سما تهران

پیام نوروزی دکتر اسکندری معاونت مدارس سما تهران

«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»

آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر و دگرگونی طبیعت همراه است، سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند متعال است. فرارسیدن عید نوروز و جشن بهار طبیعت را که با ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی منور گردیده به خانواده محترم سما استان تهران تبریک عرض می نمایم.

در دنیای امروز، «دانایی» و «توانایی» مولفه اصلی ترسیم چشم اندازی روشن و منطقی از شرایط مطلوب جوامع است و «اصحاب اندیشه و اخلاق» در علوم مختلف، سرمایه های بی بدیل جلوه های عزت و افتخار آن به شمار می آیند.

در این مسیر، بی گمان یکی از مهم ترین و ارزشمندترین کانون های هدف گذاری برای دست یابی به اهداف و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی، توسعه پایدار تعلیم و تربیت پویا و ایجاد مدارس با نشاط به شمار می آید.

در سالی که سپری شد در پرتو عنایات الهی و در سایه تلاش های بی وقفه مدیران  فرهیخته و همکاران گرامی توانستیم با استفاده از ظرفیت های موجود بسیاری از اهداف پیش بینی شده مدارس سما استان تهران را تحقق بخشیم. فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات تک تک شما بزرگواران قدردانی می نمایم و از درگاه خداوند متعال، سالی سرشار از موفقّیت و ایّامی نیک و پر بار را برای شما و خانواده های محترمتان در سال جدید، در ظل عنایات حضرت حق تعالی آرزومندم.

روابط عمومی سما
روابط عمومی سما
مقالات: 4