بیانیه معاونت امورمدارس دانشگاه آزاداسلامی استان تهران در محکومیت اقدام تروریستی شهر کرمان

معاونت امورمدارس دانشگاه آزاداسلامی استان تهران اقدام تروریستی شنیع و بزدلانه در گلزار شهدای شهر کرمان -زادگاه و آرامگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را محکوم کرد.

معاونت امورمدارس دانشگاه آزاداسلامی استان تهران اقدام تروریستی شنیع و بزدلانه در گلزار شهدای شهر کرمان -زادگاه و آرامگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را محکوم کرد.

بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ

إنّا لِلّه وَ إنّا إلیه راجِعُون
امام خمینی (ره): «بریزید خون‌ها را، زندگی ما دوام پیدا می کند. بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود، ما از مرگ نمی‌ترسیم‌».

حادثه تروریستی و جنایت هولناک در مسیر دلداگان مکتب ایثار و شهادت در مسیر زائران گلزار شهدای کرمان و دلباختگان شهید سرافراز اسلام سپهبد سلیمانی عزیز که موجب شهادت و مجروح شدن عده ای از زائرین عزیز شد موجب تأثر و تأسف تمامی آزادی خواهان گردید، که این اقدام ناجوانمردانه سندی آشکار از دشمنی و کینه توزی این تروریست های وابسته نسبت به سیدالشهدای جبهه مقاومت و ناراحتی از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در سطح جهان، شکست فشار حداکثری آمریکا، شکست توطئه ناامن سازی ایران اسلامی و تضعیف رژیم جعلی اسرائیل به واسطه مقاومت تاریخی مردم غزه است، که هیچ دستاوردی برای آنان به همراه نخواهد داشت. این اقدام ددمنشانه و حقیرانه نمی‌تواند مردم را از ادامه راه پرافتخار مکتب حاج قاسم باز بدارد.

مجموعه مدارس سما استان تهران، ضمن محکومیت شدید این جنایت تروریستی رذیلانه و ناجوانمردانه، و تسلیت خدمت حضرت بقیه الله الأعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای و ملت عزیز و شهید پرور ایران خصوصاً دلدادگان مسیر سلوک شهدای سرافراز اسلام اعلام می داریم.

از درگاه پروردگار متعال برای جمعی از هموطنان عزیز که در حادثه تروریستی کرمان به شهادت رسیدند، رحمت و مغفرت و برای مجروحان طلب شفاء و سلامتی مسئلت داریم.

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ.

روابط عمومی سما
روابط عمومی سما
مقالات: 26