اولین دوره تخصصی استعدادیابی ورزشی ویژه معلمین تربیت بدنی مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

6484808f7364e ghhh

اولین دوره تخصصی استعدادیابی ورزشی ویژه معلمین تربیت بدنی مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی  صبح امروز با حضور حجت السلام والمسلمین سید وحید معتمدی معاون فرهنگی،هنری و تربیت بدنی، دکتر امیر عباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرشته حشمتیان معاون آموزش های عمومی و مهارتی استان تهران، دکتر جمشید همتی مدیر تربیت بدنی و سلامت سازمان سما و با حضور ۵۰ نفر از معلمین و متخصصین به نام حوزه علوم ورزشی در  سالن همایش های مدرسه سما شماره ۴ تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی استان تهران در ابتدا این نشست،دکتر فرشته حشمتیان معاون آموزش های عمومی و مهارتی استان تهران ضمن خوش آمد گویی به حضار و متخصصین حوزه ورزشی گفت:ما در این دوره با هدفی مشخص گرد هم آمدیم تا با ایجاد نشاط برای دانش آموزان، سلامت جسم آن ها را فراهم سازیم .

وی افزود:جمع حاضر مربیان تربیت بدنی مدارس سما دخترانه و پسرانه استان تهران بوده که برخی از آن ها هنوز آغاز به کار ننموده اند.ولیکن این عزیزان را نیز در این ترکیب آموزشی قرارداده ایم تا با رویکرد آموزشی مدارس سما آشنا شوند.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی استان تهران گفت: آغاز سال تحصیلی مدارس غیر دولتی مهر ماه نمی باشد و اول تیرماه شروع به کار فعالیت این مدارس است و حوزه ورزش در تابستان و پایگاه تابستان فعالیت بیشتری دارد و عزیزان ورزش دوست این باور و اعتقاد  مشترک را دارند که باید بر اساس باورهای تخصصی خود به امور ورزشی بپردازند تا به قهرمان پروری دست یابیم که قطعا ریشه ی همه قهرمانی ها پهلوان پروری است  تا نگاه اخلاقی را در حوزه ورزش پرورش دهیم.

وی در ادامه افزود: عرصه در عرضه برای نشان دادن عٌرضه! یعنی مربیان تربیت بدنی ما یک عٌرضه ی بسیار خوبی را دارند که برای نشان دادن عٌرضه ی خود داشته های خود را با تمام وجود می بایست عرضه نمایند.

حشمتیان در پایان از کلیه ی مربیان شرکت کننده در این دوره درخواست نمود تا به دقت به نکات ارائه شده در کارگاه ها توجه نموده و آن ها را به کار ببندد تا خروجی حاصل از این کارگاه معرفی قهرمانان ورزشی در مجموعه مدارس سما استان تهران باشد.

گفتنی است، این دوره به مدت دو روز از تاریخ  20لغایت ۲۱ خرداد ماه  به میزبانی سما استان تهران در مدرسه سما شماره ۴ برگزار می شود.

روابط عمومی
روابط عمومی
مقالات: 42