هدف معاونت استان تهران توسعه کمی و ارتقا کیفی است


فرشته حشمتیان معاون مدارس و آموزشکده های سما استان تهران در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی و مجموعه مدارس سما واحد دماوند ، سیاست و هدف متعالی این معاونت را توسعه کمی و ارتقاء کیفی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت سماتهران؛ حشمتیان ؛ روز سه شنبه سی ام بهمن ماه سال ۱۳۹۹ در بازدید از آموزشکدده ها و مدارس سما دماوند ضمن دیدار با محمود صفری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند از پتانسیل های موجود در واحد دماوند ابراز خرسندی نمود.
فرشته حشمتیان ؛ سیاست و هدف معاونت سما تهران راتوسعه کمی و ارتقا کیفی دانست و خواستار تقویت و تجهیز هر چه بیشتر دانشکده های مهارتی و ایجاد مدرسه عالی مهارت در سما دماوند شد.
معاون مدارس و آموزشکده های سما استان تهران با حضور در مزار شهدای گمنام واحد دماوند و قرائت فاتحه؛ از ساختمان علوم پزشکی واحد دماوند،کارگاه ها، سایت ها ، آزمایشگاه ها، سالن ورزشی سما دماوند بازدید نمود و گفت امکانات موجود را بستر مناسب برای ایجاد و تقویت مدرسه عالی مهارت و مرکز کار بنیان در دانشکده های سما است.
معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما تهران با تاکید بر حفظ اخلاق مداری و آرامش در بین کارکنان، بر راه اندازی مدارس جدید و افزایش دانش آموز تاکید نمود.
فرشته حشمتیان با حضور در بین کارکنان و اساتید دانشکده سما دماوند از نزدیک در جریان دغدغه ها و مشکلات و خواسته های همکاران این واحد قرار گرفت.
بر اساس این گزارش ؛ پیگیری امور مربوط به زمین دانشکده سما دماوند، تخصیص بودجه جهت پرداخت حق التدریس ترم گذشته اساتید این دانشکده ، مساعدت و پشتیبانی در خصوص تصویب رشته های جدید در مقطع کاردانی و کارشناسی از جمله مواردی بود که کارکنان و اساتید دانشکده سما دماوند در این جلسه به آن اشاره داشتند.

روابط عمومی
روابط عمومی
مقالات: 38