سیدمحمد بطحائی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما به همراه سرکارخانم دکتر حشمتیان معاون آموزش های عمومی و مهارتی سازمان سما در استان تهران صبح امروز به همراه تعدادی از مدیران سازمان از تشکیل کلاس های درس در مدارس سما بازدید کردند.

سیدمحمد بطحائی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما، صبح امروز به همراه تعدادی از مدیران سازمان از تشکیل کلاس های درس در مدارس سما بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، بطحائی ضمن بازدید از فضاهای آموزشی از نزدیک با دانش آموزان، معلمان و کادر مدارس نیز گفت و گو کرد.

استقبال دانش آموزان و معلمان از برگزاری حضوری کلاس ها و حضور حداکثری دانش آموزان در مدرسه از نکات جالب توجه بازدید امروز بود.

پرسش درسی از دانش آموزان نیز توسط ریاست سازمان سما صورت گرفت که دانش آموزان علی رغم آموزش های مجازی، در سطح مطلوبی پاسخگوی سوالات بودند.

سیدمحمد بطحائی در بخش دیگری از بازدیدهای خود به سراغ معلمان رفت و ضمن قدردانی از همه تلاش های این عزیزان در دوران کرونا، بار اصلی آموزش در این دوران را بر دوش آنان دانست و گفت: در کنار اتفاقات تلخ و ناخوشایند کرونا، بهره گیری از آموزش های مجازی و قابلیت های این فضا، پنجره ی جدیدی در حوزه تعلیم و تربیت گشود که می بایست در کنار آموزش های حضوری از آن به نحو مطلوبی بهره برداری نماییم.

در خاتمه این بازدید ها، ریاست سازمان سما با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مدرسه، استانداردهای کلاس های درسی را مطلوب برشمرد.

گفتنی است در این بازدید دکتر حشمتیان معاون سما تهران، دکتر یمینی رئیس امور گسترش و استقرار واحدهای آموزشی سازمان سما و جمعی از مدیران سازمان سما و معاونت تهران ایشان را همراهی کردند.

روابط عمومی
روابط عمومی
مقالات: 42